Apartamento Em Frente A Praia
Apartamento Em Frente A Praia Praia Grande van 55 m² is gelegen maar 550 meter van Fish Market en binnen 1 km van het Praia Grande strand. Bij het appartement zijn Wi-Fi evenals een privéparkeerplaats beschikbaar.
Dit appartement is op een korte afstand van het Neptunusbeeld te vinden. Het vliegveld ligt binnen circa 10-minuten rijafstand van de accommodatie.
Dit appartement heeft ook 1 badkamer.
Deze accommodatie biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. 1-slaapkamer Apartamento Em Frente A Praia is niet ver van Ponto de Parada Turistica Ocian bushalte. Gasten kunnen in een privézwembad duiken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Tupy950 m
- Fish Market500 m
- Cidade Ocian1,1 km
- Feira de Artesanato do Bairro Ocian750 m
- Centro Espirita Allan Kardec1,2 km
- Praia Ocian450 m
- Neptune statue700 m
- Supermercado Ondas Praia Grande900 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Em Frente A Praia?
Gasten van Apartamento Em Frente A Praia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Fish Market, op 550 meter afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het vliegveld (3 km) en het Praia Grande strand (1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Em Frente A Praia?
De prijs van het boeken van Apartamento Em Frente A Praia is $70. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apartamento Em Frente A Praia?
Apartamento Em Frente A Praia heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 55 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.